سوالات متداول

نحوه ثبت سفارش

جهت سفارش از سایت برای دیدن اطلاعات دقیق تر در صفحه اصلی یا صفحه فروشگاه بر روی عکس یا نام محصول کلیک کنید. برای سفارش خود ، مشخصات مورد نظر خود را انتخاب کرده و تعداد یا آپشن های مورد نظر خود را وارد کنید ، و روی “افزودن به سبد خرید” کلیک کنید.

لطفا قبل از کلیک بر روی “تسویه” اطلاعات مورد نیاز مانند آدرس تحویل، نوع، تعداد و غیره را وارد کنید.

همینطور درصورت موجود نبودن برخی از باکس های گل رز جاودان در سایت یا درصورت عدم وجود رنگ گل رز جاودان مورد نظرتون میتونید با تماس با فروشگاه یا ارسال پیام در واتساپ با همکاران ما جهت تامین آن مشورت کنید.

جهت آسانی خرید توسط مشتریان عزیز امکان ثبت سفارش توسط نرم افزار واتساپ، تلگرام و اینستاگرام هم فراهم هست و همکاران ما در کمترین زمان پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

بدین منظور با ذخیره شماره تماس 09379915686 در گوشی خود و ارسال پیام در نرم افزار واتساپ و تلگرام یا با اضافه کردن آیدی پیج اینستاگرام ما میتواند اقدام فرمایید.

پیشنهاد ما ثبت و پیگیری سفارش توسط سایت یا در صورت تمایل جهت پاسخ دهی سریع تر ارسال پیام در واتساپ هست.

به منظور کسب اطلاع از وضعیت موجودی یا مواردی که در سایت امکان ثبتشان وجود ندارد میتواند ضمن تماس با فروشگاه و ارتباط با همکاران بخش فروش سوالات خود را مطرح فرمایید.

تماس با فروشگاه یونی رز ( تماس با ما )

در حال حاضر به خاطر شرایط بوجود اومده توسط ویروس کرونا و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی امکان مراجعه جهت ثبت و خرید حضوری مقدور نیست اما شما میتواند پس از پروسه ثبت سفارش آنلاین و تکمیل سفارش با هماهنگی با همکاران ما جهت تحویل بصورت حضوری اقدام فرمایید. لازم به ذکر است مجموعه یونی رز دارای شعبه دیگری نیست.

حمل و نقل و تحویل

تحویل مرسولات در تهران بطور متداول پس از ثبت سفارش و تکمیل و بسته بندی کالای مورد نظر شما جهت تسریع در تحویل بصورت ارسال با پیک موتوری توسط الوپیک ، اسنپ باکس یا از این قبیل پلتفورم های خدمات رسانی انجام میپذیرد.

در صورت درخواست شما امکان ارسال مرسوله های تهران بصورت ارسال توسط تیپاکس هم مقدور مباشد.
تخمین زمان تحویل کالا توسط تیپاکس در شهر تهران 1 روز کاری بعد هست.

ارسال مرسولات به سایر شهرهای ایران به دلیل عدم وجود نمایندگی و شعبه مجموعه یونی رز در آن شهر توسط ارسال با تیپاس و پست انجام می پذیرد.

سفارشات بصورت محکم و ایمن بسته بندی شده و ارسال می شوند.

تخمین زمان تحویل کالا توسط تیپاس بسته به نزدیکی و دوری به تهران و یا مرکز استان یا شهرستان های کوچک تر معمولا بین 1 تا 3 روزی کاری پس از تحویل کالا توسط ما خواهد بود. نحوه پرداخت هزینه ارسال توسط تیپاکس معمولا بصورت پرداخت در مقصد می باشد که در صورت لزوم و با هماهنگی با همکاران فروش ما میتوانید هزینه ارسال رو پرداخت نمایید که از گیرنده وجهی دریافت نگردد.

تخمین زمان تحویل کالا توسط شرکت پست بسته به نزدیکی و دوری به تهران و یا مرکز استان یا شهرستان های کوچک تر معمولا بین 2 تا 7 روزی کاری پس از تحویل کالا توسط ما خواهد بود. نحوه پرداخت هزینه ارسال توسط شرکت پست بصورت پرداخت در مبدا می باشد که بسته به مبلغ سفارش و طبق هزینه های مصوب شرکت پست قبل از ارسال از سفارش دهنده دریافت میگردد.

ارسال مرسولات به خارج از کشور در حال حاضر به دلیل عدم وجود نمایندگی و شعبه مجموعه یونی رز در آن کشورها توسط ارسال با شرکت پست انجام می پذیرد.

سفارشات بصورت محکم و ایمن بسته بندی شده و ارسال می شوند.

تخمین زمان تحویل کالا توسط شرکت پست  معمولا بین 15 الی 20 روزی کاری پس از تحویل کالا توسط ما خواهد بود. نحوه پرداخت هزینه ارسال توسط شرکت پست بصورت پرداخت در مبدا می باشد که بسته به وزن سفارش و طبق هزینه های مصوب شرکت پست قبل از ارسال از سفارش دهنده دریافت میگردد.

روش نگهداری رز جاودان

رز جاودان کاملا طبیعی بوده و بدون آب و نور خورشید می تواند بین چهار الی پنج سال عمر کند، از این رو با اسم رز ماندگار نیز شناخته میشود، همچنین این رز به عنوان رز دیو و دلبر نیز شناخته میشود، توجه کنید که کلیه گل های موجود در گل یونی رز طبیعی بوده و از گل های خشک شده یا مصنوعی استفاده نشده است. مطمئنا خرید رز جاودان بهترین هدیه برای کسانی است که عاشقانه آنها را دوست دارید.

فرایند تثبیت گل رز جاودان صرفا بر روی بهترین گل های رز دست چین اعمال می شود. هنگامی که گل ها به بهینه ترین مرحله رشد خود می رسند، با استفاده از تکنیک های پیشرفته فنی، اصطلاحاٌ تریت می شوند. فرایند تریتینگ شامل تعویض سمغ یا شیره طبیعی داخل گل رز با یک مخلوط مایع شامل گلیسیرین (و احتمالا برخی روغن های دیگر)، آب و رنگ است.

رزهای مورد استفاده در این پروسه باید تحت شرایط ویژه ای کاشت شده و رشد کرده باشند. در واقع، این نوع رزها معمولا قوی تر از سایر رزها بوده و ضخامت گلبرگ های آن ها بیشتر است.

نتیجه این فرایند گل های رز بسیاری زیبایی است که کاملا طبیعی و تازه هستند و می توانید برای بیش از یک سال و در مواردی تا چند سال آن ها را نگهداری کنید. در حقیقت، نفس این فرایند، کنترل و تثبیت روند رشد گل های رز طبیعی است. در نتیجه، گل رز طبیعی جاودان حاصل از اعمال این متد تازگی، نرمی ابریشمی، زیبایی و قدرت بافت های خود را کاملا حفظ می نماید. به علاوه گل های رز طبیعی جاودان در مقایسه با گل های معمولی رز نگهداری بسیار ساده تری دارند. چرا که نیاز به آب، نور و مراقبت های دیگر ندارند.

دانشمندان طی سال ها مطالعه و آزمایش بر روی گل های زیبای رز به این نتیجه دست یافته اند که نگهداری رزها در خلا اکسیژن و اصطلاحا مومیایی کردن آن ها باعث افزایش طول عمر گل ها می گردد. اما چیزی که در این تکنولوژی به چشم می خورد شرایط خاص به عمل آوری تولید گل های رز جاودان است که سبب افزایش بهای این نسل از گل های تزیینی شده است.

  1. این گل اغلب در باکس شیشه ای قرار می‌گیرد پس موقع جا به جایی دقت لازم را داشته باشید. گل رز را از باکس شیشه ای جدا نکنید و هیچ چیزی روی آن نگذارید.
  2. از لمس گل ها خودداری کنید تا مواد روی گلبرگ ها به مرور زمان از بین نرود تا گلها زود خراب نشوند و مراقب باشید که به گل ها ضربه نخورد.
  3. به گل‌ها آب ندهید. در واقع این رزهای جاودان نیازی به آبیاری ندارند. همچنین آب را روی آن اسپری نکنید.
  4. دما و میزان رطوبت هوا خیلی مهم هستند و بر کیفیت رز جاودان تاثیر مستقیم دارند پس رز جاودان را در رطوبت هوای زیاد نگه ندارید. بهترین میزان رطوبت برای این گل، پنجاه درصد است.
  5. آن ها را در دمای محیط نگه داری کنید و در مقابل گرمای شدید قرار ندهید.
  6. نور مستقیم خورشید باعث پژمرده شدن و ازبین رفتن گل می‌شود، پس آن را مقابل نور مستقیم خورشید قرار ندهید.
  7. گل را به دور از مواد شیمیایی مانند رنگ و رزین نگه داری کنید.
  8. گرد و غبار باعث کوتاه شدن عمر آن می شود پس تا حد امکان در باکس را بسته نگه دارید و اگر گرد و غبار روی گل نشست، آن را به آرامی و با فشار هوای کم گردگیری کنید.
  9. به رز جاودان عشق بورزید!